top of page

Paslaugos

Atsiliepimai

Labiausiai degustacijoje patiko, jog paragavome 5 skirtingų rūšių vynus. Sužinojome kuo skirias rožinio/balto/raudono vyno gamyba, fizinės savybės. Taip pat išsiaiškinome kaip teisingai vynus ragauti, su kuo derinti ir patiekti. Visa informacija buvo labai įdomi!! Vynai tikrai labai skanūs ir skirtingi. Smagu buvo susipažinti kaip reikia pajausti vyno aromatus, skonius ir poskonius. Tikrai labai gerai praleistas vakaras! Rekomenduotume draugams ir dar kartą kartotume. Labai džiaugiamės ir dėkojame!

Aistė Poškutė
apie vyno degustaciją
mergvakario proga

Degustacija patiko, buvo informatyvi, kažkas sužinojo daugiau apie vynus, kai kurie iš mūsų yra daugiau pažengę žiniomis apie vyną, tai buvo smagu prisiminti. Vynas labai skanus! Praleidome gerai laiką ir esame patenkinti. Ačiū Jums :)

Violeta iš WhiteBit, UAB

apie online vyno degustaciją įmonės kolektyvui

Tikrai įdomi ir informatyvi degustacija, labai interaktyvi. Smagus laiko praleidimas; o kartu ir daug naujos informacijos. Labai geras vynų parinkimas, visi labai skirtingi ir išraiškingi; o įgytos žinios pravers ir ateity.

Ineta Gutauskienė iš
Interscalit, Lietuvos-Švedijos UAB

apie online vyno degustaciją įmonės kolektyvui

Monika Žemaitytė-Chua - labai maloni, puiki specialistė - ačiū už puikų vakarą! Ypatingai dėkoju už praplėstas žinias ir sugriautus vyno mitus.

Inga apie vyno ir sūrio porų degustaciją gimtadienio šventėje

Tomas Pikas,
vyno ir sūrio porų degustacija gimtadienio proga

Per darbus nespėjau Jums padėkoti už nuostabią vyno, sūrio degustaciją, kurią Jūs vedėte. Merginos buvo sužavėtos ir labai labai patenkintos (bare užsibuvom iki vėlumos). Didelis didelis Jums ačiū ir sėkmės Jums Jūsų šiame versle!

Labai gerą įspūdį paliko degustacija, viskas buvo labai įdomu, pats procesas ir visa pateikta informacija.

Agnė Pačiauskaitė iš

Western Union Processing Lithuania, UAB

apie online vyno degustaciją įmonės kolektyvui tema "Vyno mitai ir tiesos"

Evelina Maškalaitė iš
Corner Case Technologies, UAB
apie online alaus degustaciją
įmonės kolektyvui

Ačiū už nuostabiai praleistą laiką, juoką, skanų alų ir užkandžius. Tai mus kaip kolektyvą dar labiau suvienijo ir leido pasijusti komandos dalimi :) Nuoširdus didelis AČIŪ Visos Komandos vardu :) 

Viskas buvo puiku! Mūsų kolektyvas buvo itin didelis (net 50 asmenų), bet visi labai daug sužinojo arba turėjo progą pagilinti žinias. Gavome išsamius atsakymus į visus kilusius klausimus, todėl laikas buvo praleistas ir smagiai, ir naudingai. Tai labai puiki veikla kolektyvams. Ji įdomi, nes įtraukia daug juslių ir kartu yra edukacinė. Super!

Ugnė Kečiorytė iš
Kesko Senukai Lithuania, UAB
apie vyno degustacijąi

bottom of page