White and Gold Couple Monogram Logo (4).

APIE KĄ TAI?

Degustuotojai.lt tai visiškai naujas ir pirmasis Lietuvoje degustacijoms dedikuotas portalas.

Klaidingai manoma, kad degustavimas tai tik maisto ir gėrimų ragavimas. Išties, degustavimas gali įdarbinti daug daugiau receptorių - degustuoti galima ne tik uodžiant ir ragaujant, bet taip pat apžiūrint, lytėjant ir klausant.

 

Degustuotojai informuoja apie pačias įvairiausias privačias ir atviras degustacijas ir kviečia degustuoti kvepalus, muziką, paveikslus, deimantus ir žinoma vyną bei šefų patiekalus.

Apie mane | Monika Žemaitytė-Chua

Monika Profile picture facebook.jpg

SVEIKI!

Esu Monika Žemaitytė-Chua, sertifikuota vyno žinovė, viskio ambasadorė, gėrimų konsultantė, degustacijų vedėja ir šio tinklalapio-blogo kūrėja.

 

Padedu degustuotojams geriau pažinti savo receptorius, taip padėdama jiems sukurti naujas jutimines patirtis ir įžengti į naują skonių pasaulį.

 

Organizuoju ir vedu įvairias edukacines ir pramogines degustacijas, konsultuoju restoranus, įmones ir individualius asmenis vyno ir kitų gėrimų klausimais. Na ir kiek dar spėju, rašau šį blogą.

 

Kartais pasisukioju ir už baro, pilstydama vyną, bei kaip tik reikia padedu savo šeimos vyno barams ir parduotuvėlėms.

Nuolat ieškau, ką naujo atvežti į mūsų šalį ir pristatyti Lietuvos degustuotojams.

MANO PATIRTIS

Vyno ir gėrimų industrijoje dirbu 10 metus. Importo, eksporto, pardavimų ir aptarnavimo srityse.

 

Ragauto vyno suskaičiavau virš 20 000 rūšių.

2021 m. pradžioje baigiau „Whisky Ambassador“ mokymo programą ir gavau vienintelį Škotijoje ir Didžiojoje Britanijoje oficialiai pripažintą „Whisky Ambassador“ sertifikatą.

 

2020 m. pradžioje baigiau WSET Level 3 in Wines kursą ir gavau vyno specialisto sertifikatą su pagyrimu. Ir tai dar ne mokslų pabaiga…

 

Esu baigusi vadybos ir verslo administravimo bakalauro studijas ISM universitete. Vienerius iš bakalauro studijų metų mokiausi SMU Singapore Management University Singapūre ir vieną semestrą Italijoje LIUC universitete.

Singapūre gyvenau trejus metus. Ten įkūriau internetinę vyno parduotuvę www.wineandsmile.sg.

 

Atstovauju, kaip prekybos agentė, keletą Europos maisto produktų bei alkoholinių gėrimų gamintojus Azijos rinkoje. Sėkmingai įvedžiau jų produktus į Malaizijos ir Kinijos rinkas.

 

Dalyvauju pagrindinėse vyno ir maisto parodose. Keliaudama visada apsilankau ir tos šalies vynuogynuose bei vyninės. Daugiausia jų vizitavau Naujojoje Zelandijoje, Italijoje ir Ispanijoje.