top of page

APIE KĄ TAI?

Degustuotojai.lt tai yra pirmasis ir vienintelis Lietuvoje degustacijoms dedikuotas portalas.

 

Mes esame degustacijų organizatoriai, kurie mėgsta dalintis savo aistra ir žiniomis apie skirtingus gėrimus ir maistą. Mes siūlome platų degustacijų spektrą: rengiame vyno degustacijas, degustacines virtuvės šefų vakarienes, kviečiame degustuoti gurmaniškus produktus ir įvairius gėrimus bei užsiimti kitais receptorius lavinančiais užsiėmimais. Pasiūlysime atvykti pas mus arba atvažiuosime į jūsų įmonės renginio ar asmeninės šventės vietą. Jei tokios neturite, padėsime jums surasti tinkamą erdvę. Mes taip pat kuriame gurmaniškas dovanas, kurios pradžiugins jūsų verslo partnerius, klientus ar artimuosius, bei organizuojame vyno keliones į Ispanijos ir Italijos vynines.

Degustavimas yra pažinimo procesas, kuris įtraukia visus mūsų pojūčius - kvapą, skonį, regą, lytėjimą ir klausą, sutelkdamas visą mūsų dėmesį. Degustuodami galite mokytis apie kultūras, istorijas, tradicijas ir meną. Tai padeda lavinti pojūčius, atmintį ir kritinį mąstymą. Ir žinoma, dalyvaudami degustacijoje smagiai leidžiate laiką ir stiprinate ryšį su draugais, šeima ar kolegomis.

Mūsų misija yra lavinti visuomenės skonį ir edukuoti gastronomijos temomis, keliant maisto ir gėrimų kultūrą. Mūsų tikslas yra sukurti kokybiškas ir nepamirštamas degustavimo patirtis. Kiekvienas mūsų renginys yra unikalus ir pritaikytas jūsų poreikiams. Kiekviena degustacija yra vedama profesionalių savo srities ekspertų. Mes vertiname ne vartotojiškumą, bet siekiame padėti atrasti kokybę ir autentiškumą.

Sukurkite savo pojūčiams šventę!

Apie mane | Monika Žemaitytė-Chua

IMG_6367.jpeg
IMG_6360.jpeg

SVEIKI!

Esu Monika Žemaitytė-Chua, sertifikuota vyno žinovė, viskio ambasadorė, gėrimų konsultantė, degustacijų vedėja ir šio tinklalapio-blogo kūrėja.

 

Padedu degustuotojams geriau pažinti savo receptorius, taip padėdama jiems sukurti naujas jutimines patirtis ir įžengti į naują skonių pasaulį.

 

Organizuoju ir vedu įvairias edukacines ir pramogines degustacijas, konsultuoju restoranus, įmones ir individualius asmenis vyno ir kitų gėrimų klausimais. Na ir kiek dar spėju, rašau šį blogą.

 

Kartais pasisukioju ir už baro, pilstydama vyną, bei kaip tik reikia padedu savo šeimos vyno barams ir specializuotoms parduotuvėms.

Nuolat ieškau, ką naujo atvežti į mūsų šalį ir pristatyti Lietuvos degustuotojams.

MANO PATIRTIS

Vyno ir gėrimų industrijoje dirbu 10 metų. Importo, eksporto, pardavimų ir aptarnavimo srityse.

 

Ragauto vyno suskaičiavau virš 30 000 rūšių.

2020 m. pradžioje baigiau WSET Level 3 in Wines kursą ir gavau vyno specialisto sertifikatą su pagyrimu.

 

Nuo 2023 m. sausio mėn. tęsiu aukštesnio laipsnio vyno studijas WSET School London mokykloje ir tikiuosi 2024 m. pabaigoje įgyti WSET Level 4 Diploma in Wines diplomanto laipsnį.

2021 m. pradžioje baigiau „Whisky Ambassador“ mokymo programą ir gavau vienintelį Škotijoje ir Didžiojoje Britanijoje oficialiai pripažintą „Whisky Ambassador“ sertifikatą.

 

Esu baigusi vadybos ir verslo administravimo bakalauro studijas ISM universitete. Vienerius iš bakalauro studijų metų mokiausi SMU Singapore Management University Singapūre ir vieną semestrą Italijoje LIUC universitete.

Singapūre gyvenau trejus metus. Ten įkūriau internetinę vyno parduotuvę www.wineandsmile.sg.

 

Atstovauju, kaip prekybos agentė, keletą Europos maisto produktų bei alkoholinių gėrimų gamintojus Azijos rinkoje. Sėkmingai įvedžiau jų produktus į Malaizijos ir Kinijos rinkas.

 

Dalyvauju pagrindinėse vyno ir maisto parodose. Keliaudama visada apsilankau ir tos šalies vynuogynuose bei vyninės. Daugiausia jų vizitavau Naujojoje Zelandijoje, Italijoje ir Ispanijoje.

bottom of page